Dnia 22.06.2026 w naszej szkole odbyła się premiera spektaklu „Zemsta” Aleksandra Fredry w adaptacji nauczycielskiego Teatru Kusego w reżyserii Piotra Basaka. Publiczność nie zawiodła i tłumnie stawiła się na przedstawienie. Fenomenalna gra aktorów i gorący aplauz widzów otwierają nowy, teatralny rozdział w historii szkoły.
„Zemsta” Aleksandra Fredry w adaptacji nauczycielskiego Teatru Kusego








