Podziękowania od Klubu Asystentów Bibliotecznych
Zakończenie roku szkolnego było pełne wzruszeń, miłych słów oraz wakacyjnych życzeń. Dziękujemy uczennicom z klasy 6c i 8a oraz uczniom z klasy 5b za wspaniałe podziękowania. To wielka radość i duma dla nas nauczycieli bibliotekarzy mieć takich uczniów w Klubie Asystenta Bibliotecznego. Małgosiu, Olu ,Zuziu, Natalko, Szymonie i Miłoszu - jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczniów, którzy odwiedziali bibliotekę. Dobrze, że jesteście. Wesołych i bezpiecznych wakacji!








